Image
Top
Navigation
6 March 2015

Ksens prezentacje 360 bzb

Ksens prezentacje 360 bzb

BZB – effective brand solutions, agencja komunikacji marketingowej rozpoczęła współpracę z firmą Ksens. W zakres działań weszło przygotowanie strategii komunikacji, stworzenie contentu strony internetowej, a także bieżąca współpraca przy budowaniu oferty w sektorze B2B.

Białostocka firma Ksens powstała w 2011 roku. Specjalizuje się w tworzeniu prezentacji 360 produktów. Na swoim koncie ma ponad 1000 realizacji. To jedyna firma na rynku, która ma takie doświadczenie. Ksens tworzą ludzie różnych specjalności: fotografowie, graficy komputerowi, specjaliści od mechaniki i marketingu. Jako eksperci w swoich dziedzinach mogą zapewnić klientom firmy najlepsze oświetlenie produktów oraz kompozycję, która umożliwia przedstawienie każdego przedmiotu w sposób atrakcyjny i budzący zainteresowanie. Pełne i niepowtarzalne kompetencje w dziedzinie fotografii i reklamie to podstawa udanych i efektywnych prezentacji 360, które zwiększają sprzedaż i wspierają konwersję.

31 maja 2014 BZB, Ksens i najlepsze na rynku prezentacje 360

31 maja 2014
BZB, Ksens i najlepsze na rynku prezentacje 360

BZB wsparła Ksens w realizacji jej zadań, przygotowując skuteczną strategię komunikacji. Dla firmy, która stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta bardzo istotnym jest prezentacja własnych doświadczeń, wiedzy i umiejętności. Badanie i analiza konkurencji pokazała ogromny potencjał firmy Ksens. Pozostało więc przygotowanie strategii komunikacji, która przekona potencjalnych klientów do tego, że współpraca z Ksens to gwarancja znalezienia najlepszych jakościowo i jednocześnie kosztowo rozwiązań, przygotowanych indywidualnie z dbałością o budżet i potrzeby. BZB zaprojektowała action plan, który skutecznie ma wspierać markę Ksens i promować jej usługi.

Działania BZB dla firmy Ksens obejmowały również przygotowanie resposywnej strony internetowej RWD wraz z zapewnieniem jej treści, która ułatwia znalezienie oferty w Internecie. Przygotowane materiały zostały poddane skrupulatnej korekcie. Obecnie, po wstępnym etapie projektu BZB – effective brand solutions wspólnie z Ksens pracuje nad ciągłym rozwojem oferty dla sektora B2B, prezentacją osiągnięć firmy i bieżącymi pracami nad stroną www.ksens.pl

bzb – effective brand solutions  |  agencja komunikacji marketingowej
Specjalizuje się  w budowaniu i wzmacnianiu wartości marek. Planuje i wdraża elementy zintegrowanej komunikację w kanałach, które umożliwiają skuteczne dotarcie do grupy docelowej.

 

Submit a Comment

Posted By

Categories

Bez kategorii