Image
Top
Navigation
  • We plan communication strategies, deliver professional, creative and modern marketing and advertising solutions.

  • Our actions support businesses in relation to the market context and appointed goals.

  • Our integrated marketing actions provide strong support for the sales.

We plan and realise complex marketing operations. We integrate communication by supporting ideas of integrated marketing/360 marketing. At each stage of the project, from strategy, through creation, to implementation of the projects, we deliver the highest effectiveness at lowered expenses.

 

our offer – bzb efective brand solutions

 

bzb - effective brand solutions STRATEGIASTRATEGIA

Aby zbudować strategię rozwoju marki, trzeba zacząć od postawieniu sobie szeregu pytań. My dzięki swojemu doświadczeniu, wiemy jakie zagadnienia należy rozważyć. Zaprojektowanie procesu marketingowego, to początek działań wspierających markę, promujących produkty i usługi.

bzb - effective brand solutions KREACJAKREACJA

Kreacja jest jednym z bardzo ważnych czynników decydujących o skuteczności całych kampanii reklamowych.Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasze projekty były ciekawe, inspirujące i zastanawiające. Dbamy o to, aby trafiały przede wszystkim do grupy docelowej

 

bzb - effective brand solutions PRODUKCJAPRODUKCJA

Każdy, nawet najlepszy pomysł potrzebuje odpowiedniej oprawy. Jej jakość musi być najlepsza, żeby nie odwracała uwagi od marki, ale wręcz przeciwnie – przyciągała ją z całą mocą.Przekładamy idee, obrazy i słowa na konkretny produkt – zwracający uwagę bilboard, przyciągającą użytkowników Internetu aplikację, zdjęcie, które zacznie być kojarzone z Twoim produktem, film, o którym będą dyskutować widzowie.

bzb - effective brand solutions PROJECT MANAGEMENT
Interim Project Management

Skuteczne i odpowiedzialne zarządzanie projektami powinno łączą w sobie w nierozerwalny sposób aspekty biznesowe i wspierające je rozwiązania kreatywne. Jesteśmy przygotowani do tego, aby w tym zakresie spełniać oczekiwania i potrzeby klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na skuteczne i wszechstronne zarządzanie projektami. 

 

bzb - effective brand solutions OUTSOURCINGOutsourcing Działu Marketingu

Jesteśmy w stanie stworzyć zewnętrzny dział marketingu w pełni zintegrowany z zarządem firmy, dyrekcją czy poszczególnymi działami firmy. Nasz zespół przejmuje w pełni odpowiedzialność za współpracę, kontakty z Klientem i efektywność prowadzonych działań.

bzb – effective brand solutions ANALIZY I BADANIA RYNKOWEAnalizy i Badania Rynkowe

Przed rozpoczęciem oraz w trakcie procesu strategicznego planujemy i realizujemy badania jakościowe na wielu płaszczyznach komunikacji oraz analizujemy kontekst rynkowy w zakresie jakości i konkurencyjności pozostałych graczy.