Image
Top
Navigation
6 March 2015

Prospekt sprzedaży dla Minex projektu bzb

Prospekt sprzedaży dla Grupy Kapitałowej Minex

Projekt obejmował stworzenie oferty sprzedaży uzbrojonego terenu inwestycyjnego po byłej Hucie Szkła Kryształowego „SUDETY” położonej  w miejscowości Szczytna, w woj. dolnośląskim

Bzb – effective brand solutions odpowiedzialna była za stworzenie ogólnej koncepcji kreatywnej oraz pomocy przy budowaniu komunikatów zawartych w ofercie w przypadku broszury oraz wdrożenie responsywny (RWD) landing page przygotowanego do wyświetlenia na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Obydwie publikacje stanowiły niezbędny zestaw do wsparcia sprzedaży terenu inwestycyjnego, który miał przedstawić potencjał inwestycyjny i wskazać główne zalety oferty.

Prospekt sprzedaży dla Minex _broszura

Prospekt sprzedaży dla Minex _broszura

 

Prospekt sprzedaży dla Minex

Uzbrojony teren inwestycyjny po byłej Hucie Kryształów „SUDETY”
o powierzchni 7.9671 ha, położony w miejscowości Szczytna, w woj. dolnośląskim, w powiecie kłodzkim,
gmina Szczytna.Nieruchomość znajduje się na trasie międzynarodowej drogi E67

Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 o długości 815 km prowadzącej przez Polskę od granicy z Czechami w Kudowie- Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku. Droga stanowi polski odcinek międzynarodowej trasy E67 oraz fragment trasy Via Baltica. Przebiega przez pięć województw: dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie i podlaskie.
Jest najdłuższą drogą krajową w Polsce.

Prospekt sprzedaży dla Minex www RWD

Prospekt sprzedaży dla Minex www RWD