Image
Top
Navigation
12 stycznia 2014

Strona internetowa Prokurent

Strona internetowa Prokurent

Jeden z ostatnich projektów wykonanych przez bzb – effective brand solutions. Projekt powstał dla Kancelarii Makuliński Moczydłowski Rostafiński Włodawiec Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Prokurent sp.p. zrzeszonej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Adwokatury Polskiej.

Projekt obejmował kreację – opracowanie strategii rozwoju strony internetowej oraz wsparcie w opracowaniu architektury serwisu, zaprojektowanie wyglądu strony głównej, podstron oraz elementów graficznych, retusz fotografii. Strona została dostosowana do możliwości odczytu na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Kancelaria prawnicza Prokurent powstała w 1989 roku w Warszawie i  jest jedną z pierwszych kancelarii na naszym rynku. Świadczy profesjonalną pomoc prawną  na rzecz przedsiębiorców, osób fizycznych i organizacji pozarządowych w wielu dziedzinach prawa: cywilnym, handlowym, karnym, karno-skarbowym, pracy, spółdzielczym, nieruchomości, budowlanym, zamówień publicznych, rynków kapitałowych, rolnym, ubezpieczeń, autorskim, własności przemysłowej i innych.

Na stronie oprócz szerokiej oferty użytkownicy serwisu mogą znaleźć ciekawe informacje z zakresu ABC Prawa oraz praktyczne porady opisane w Poradniku Zatrzymanego

gdzie można dowidzieć się o Legitymowaniu, Zatrzymaniu i Tymczasowym aresztowaniu oraz pobrać gotowe formularze: zażalenie na zatrzymanie, skarga na policję

Strona internetowa Prokurent

Strona internetowa Prokurent

Strona internetowa Prokurent ipad by bzb - effective brand solutions

Strona internetowa Prokurent

Jest to kolejny projekt zrealizowany dla Kancelarii Adwokackich i Kancelarii Prawnych w ostatnim czasie. Ideą bzb jest promowanie nowoczesnych i eleganckich projektów identyfikacyjnych dla Kancelarii Adwokackich i Kancelarii Prawnych. Jesteśmy zdania, że ten rynek może i co więcej powinien wyglądać elegancko ale przede wszystkim w duchu aktualnych trendów i kierunków rozwoju identyfikacji wizualnej.

Od pewnego czasu zauważamy że budowanie spójnej i jakościowej identyfikacji w branży Prawniczej jest traktowane z drugoplanowo. Jesteśmy zdania, że ten rynek jak każdy inny może się prezentować marketingowo, ciekawie, czysto, profesjonalnie, a co więcej nowocześnie.

bzb – effective brand solutions świadczy swoje usługi w zakresie w budowania i wzmacniania wartości marek.m.in. branży Kancelarii Adwokackich i Kancelarii Prawnych. Przygotowujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe na każdym etapie rozwoju marek. Wpieramy je strategicznie i kreatywnie.