Image
Top
Navigation
6 March 2015

Witaj, świecie! nowa strona internetowa bzb – effective brand solutions

Sporo czasu minęło zanim udało się przygotować nowy serwis ale jest. Nowa strona internetowa bzb – effective brand solutions

jest, jest, jest! Jest nowa strona, pachnie świeżością, jest oszczędna w formie, jest czytelna, jest ładniusia, jest taka, taka … jaka zawsze chcieliśmy mieć. Jest czysta, jest kontrastowa, jest czytelna, jest przyjazna dla komputerów jak i urządzeń przenośnych, jest piękna i urocza, jest subtelna, jest delikatna i agresywna zarazem. Jest zbalansowana przez co wykwintnie przyjazna. Lubimy ją i chcemy aby świat ją w końcu zobaczył.

Etap projektowania www trwał 3 miesiące, nie dlatego, że site ma wiele fajerwerków, ale właśnie dlatego, że jest jednym z najtrudniejszych projektów bo dla samego siebie (no może trudniejszy jest jeszcze dla rodziny, znajomych, lub w ramach przysługi). Co jakiś czas wracałem do projektu i zabijałem go aby po chili jednak wykorzystać wielokrotnie zmieniane elementy. Jak już doszedłem do etapu 100%owej pewności, zę właśnie tak ma wyglądać strona kolejną przeciwnością był content. Istna męczarnia, męka, katusze, udręka, przecież nie jestem blogerem ani pisarzem, a tu ot strona bez treści nie istnieje, Człowiek chciałby wszystko naraz, a tu nie powoli, nie od razu, po kolei… i nie mowie wcale o ofercie, bo ta jest naturalna i dla mnie oczywista ale o newsach, informacjach, wisienką na torcie.

na początek newsów miało być 3 i bibliotekę sukcesywnie miałem uzupełniać ale nie mogę się już doczekać i opublikuję stronę z jednym a co tam!  już chce skończyć pracować nad i pokazać stronę światu, niezelżenie jakich rozmiarów on jest wiec hello@bzb.pl

Jeszcze jedna ciekawostka, otóż okazało się, że aktualna strona www.bzb.pl to “okrągła” trzecia odsłona wizerunku w sieci. Popatrzcie jak to wyglądało przez ostatnie 10 lat.

strona_bzb_2014

strona bzb 2014

 

 

strona_bzb_2007

strona bzb 2007

 

strona_bzb_2004

strona bzb 2004

 

Projekt strony zmotywował mnie także do odświeżenia identyfikacji bzb. Uprościłem ją wydobywając samo jej sedno.  Mam nadzieje, że wam się również spodoba! ale o tym w następnym artykule (będą już 2)

Submit a Comment

Posted By

Categories

Bez kategorii